خدمات تلگرام

خرید ممبر واقعی گروه تلگرام

خرید ممبر واقعی گروه تلگرام

خرید ممبر واقعی گروه تلگرام

یکی از مهمترین دغدغه های کسانی که مدیریت یک گروه تلگرامی را به عهده دارند بالا رفتن ممبر های کانال آن ها می باشد در این مقاله به بررسی جذب ممبر واقعی گروه تلگرام می پردازیم با ما همراه باشید.

خرید ممبر گرو به دو صورت زیر انجام می شود :

1- خرید ممبر واقعی

2- خرید ممبر فیک

خرید ممبر واقعی برای گروه

ممبر واقعی گروه به صورت اد اجباری در گروه ها زده می شود و کاربران اد شده کاملا ایرانی هستند. این نوع اد به گونه ای است که وقتی فرد وارد تلگرام خود می شود مشاهده می کند که عضو یک گروه جدید شده است. کنجکاوانه در پی این می روند که چه کسی او را در گروه اد کرده و اینکه در چه گروهی اد شده ، به بررسی گروه می پردازد اگر از گروه خوشش بیاید و یا به کارش بیاید در گروه می ماند و شروع به تعامل و تبادل اطلاعات با دیگر اعضا یا کاربران می کند. در غیر این صورت از گروه خارج می شود. از ممبر واقعی گروه می توان به عنوان تبلیغ کانال استفاده کرد و این ویژگی منحصر به فردی در مورد این ممبر است و می توان این ممبر را از طریق سایت معتبر سون گرام تهیه کرد.

برای خرید ممبر واقعی تلگرام کلیک کنید.

خرید ممبر فیک برای گروه

همانطور که از قبل می دانید و از اسم آن پیداست این نوع ممبر غیر واقعی هستند و در گروه شما هیج فعالیتی نخواهند داشت. و نمی توان هیچ ارتباطی با آن ها مانند چت و تبادل و تعامل اطلاعات داشت این نوع ممبر صرفا برای افزایش و بالا بردن تعداد ممبر های گروه شما می باشد و هیچ مزیت و خاصیتی جز این کار برای شما نخواهند داشت ، همین و بس.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *