خدمات اینستاگرام

6 راه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

6 راه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

6 راه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

یکی از اصلی ترین دغده های اصلی کاربران اینستاگرام افزایش فالوور های صفحه شان می باشد ، اکثر کاربران می خواهند تا با افزایش فالوور های خود بیشتر شناخته شوند تا بتوانند در آمد بیشتری کسب کنند یا اینکه به فردی معروف در این شبکه اجتماعی تبدیل شوند.

برای افزایش فالوور های پیجتان 6 راه اساسی وجود دارد که با رعایت این اصول می توانید شاهد افزایش فالوور های خو باشید ؛ این 6 راه عبارتند از : 

تولید محتوای با کیفیت

تولید محتوا مانند سازه اصلی یک ساختمان است. اگر شما محتوای خوبی تولید نکنید هیچ وقت نمیتوانید فالوورهای بالایی داشته باشید. محتوای شما باید آنقدر جذاب باشد تا وقتی کسی برای اولین بار به پیج شما میاید به سختی از آن خارج شود و او را وادار به فالو کردن پیج شما بکند.

در تولید محتوا برای افزایش فالوور اینستاگرام باید به یک سری نکات توجه کنید:

 • محتوای هدفمند داشته باشید.

وقتی مخاطب وارد پیج شما میشود باید در زیر ۳ ثانیه متوجه شود که پیج شما راجع به چه موضوعی است.

اگر محتوای شما هدف خاصی را دنبال نکند به هیچ عنوان نمیتواند به افزایش فالوور پیج اینستاگرامتام کمک کند.

اولویت محتوا در اینستاگرام تصویری است و بعد از آن متنی . پس سعی کنید همیشه یک استراتژی محتوای عالی داشته باشید.

 • محتوای تخصصی بزنید

محتوای اختصاصی در مرحله بعد از تعیین هدف است.

بعد از اینکه هدفتان را مشخص کردید باید بصورت تخصصی راجع به آن هدف محتوا تولید کنید. همیشه محتوای اختصاصی راجع به یک هدف از محتوای عمومی بهتر جواب داده.

 • فعالیت مداوم

وقتی مخاطب شما را فالو میکند توقع دارد که شما فعالیت مداوم داشته باشید. بصورت مداوم پست بگذارید و هر روز استوری داشته باشید. بگذارید مخاطب با شما تعامل پیدا کنید. در یک کلام اگر فعال نباشید فالوور ها شما راه به راحتی انفالو میکنند.

 • امضا داشته باشید

رنگ سازمانی،لوگو،فونت،سبک محتوا،جمله مخصوص خودتان!

اینها نکاتیست که چشم مخاطب را با پیج شما آشنا میکند،به پیج شما اعتبار میدهد و پیج شما را برای مخاطب جذاب میکند.

 • عکس های با کیفیت

اینستاگرام یک محیط بصری است و این یعنی یکی از مهم ترین اصول تولید محتوا استفاده از عکس های با کیفیت است.

پس تا میتوانید از عکس های با کیفیت استفاده کنید.

برای عکس های با کیفیت یا باید دوربین موبایلتون خوب باشه یا دوربین عکاسی داشته باشید یا از اینترنت عکس های با کیفیت دانلود کنید.

برای دانلود عکس های با کیفیت هم میتوانید از سایت هایی مثل www.unsplash.com یا pexels.com استفاده کنید.

تعامل با فالوور ها

حتما اینو میدونید که با تغییر الگوریتم اینستاگرام،نشان دادن پست های شما به فالوورها دیگر ارتباط مستقیم با زمان پست گذاری ندارد . نشان دادن پست ها به فالوورها با میزان تعامل آن پست ها با مخاطبین ارتباط دارد.

حالا نکته اینجاست که چگونه این تعامل را با مخطبینمان برقرار کنیم؟

برای بالا بردن تعامل با مخاطبین مهم ترین نکته این است که آنها را به خوبی بشناسید.وقتی مخاطب را بشناسید متوجه میشوید که چه نیازی دارد. به چه چیزی علاقه دارد! به چه محصولی نیاز دارد. به این صورت میتوان محتوا و محصولی تولید کنی که مخاطب با آن تعامل برقرار کنید.

استفاده از تبلیغات

بیشترین ساید درامدی اینستاگرام از تبلیغات است. پس نتیجه میگیریم که تبلیغات برای افزایش فالوور ضروریست ولی نکته ای که وجود داره اینه باید تبلیغ کردن در اینستاگرام را یاد بگیرید. چون به راحتی میتوانند سرتان کلاه بگذارند و پول زیادی رو از دست بدین.

برگزاری مسابقات

از قدیم همه مردم دوست داشتن مجانی تو مسابقه شرکت کنند و یه چیزی برنده بشن. برگزاری مسابقه در اینستاگرام یکی از راه های فوق العاده برای افزایش فالوور است. برگزاری مسابقه دارای ۳ مرحله است:

 • برنامه ریزی

باید برای مسابقه برنامه ریزی داشته باشید! هدفتان چیست ؟ افزایش فالوور ؟ پس تمام آیتم ها را در این راستا پیش ببرید. شرایط را برای شرکت کردن را سخت نکنید چون نرخ تعامل پایین میاید. کاملا واضح و ساده با مخاطب صحبت کنید. جوایز نسبتا خوبی بگذارید.

از چند سبد جایزه استفاده کنید یعنی فقط یک جایزه قرار ندهید مثلا اگه قراره دو میلیون جایزه بدی اونی به یک جایزه ی یک میلیونی و یک ۵۰۰ هزار تومنی و ۵ تا ۱۰۰ هزار تومنی تقسیم کن.

 • تبلیغات و زمان بندی

اگر میخواهید مسابقه ای که میگذارید منجر به افزایش فالوور شما بشود باید آن را تبلیغ کنید تا افراد بیشتری را جذب کنید. حتما زمان قرعه کشی و اعلام جوایز را از قبل اعلام کنید تا افراد بیشتری قرعه کشی را دنبال کنند و به هیچ عنوان زیر قولتان نزنید.

 • اعلام نتایج

به طور جدی میشود گفت بزرگترین کاری که برای شکست پیجتان میتوانید انجام دهید دروغ گفتن به مخاطب است. به قولتان عمل کنید حتی اگر برایتان گران تمام شود.

برنده را اعلام کنید و از رسیدن جایزه به دست او اطمینان حاصل کنید و آن را استوری کنید و در هایلایت قرار دهید. این یکی از بهترین روش های اعتماد سازی است.

اقدام به عمل

اقدام به عمل در بازاریابی جزو مراحل آخر یک اقدام است. به زبان عامیانه می توان گفت “چکش آخر” . شما بعد از این که تمام این کارها برای یک هدفی رو انجام دادی باید چکش آخر را بزنید تا زحماتتون به ثمر بنشیند. در بازاریابی به این چکش آخر “اقدام به عمل یا call to action” میگویند. اقدام به عمل در اینستاگرام نیاز به کمی خلاقیت دارد که باید حواستان را جمع کنید.

مثال:

 • همین الان ثبت نام کنید
 • برای دیدن در کانال عضو بشوید
 • ادامه را در کپشن بخوانید

خرید فالوور از سایت ها

یک راه دیگر که به تازگی باب شده است خرید فالوور های واقعی از سایت های فروش این خدمات مانند سون گرام می باشد که در اکثر مواقع این گونه فالوور ها ریزش کمی را در پر دارد. شما نیز می توانید مانند دیگران مشتریان و همراهان سون گرام برای خرید فالوور واقعی” کلیک” و سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات ما بهره مند شوید. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *